статьи

Гра “Генезис”. Шлях героя або як мріяти, щоб збувалося

Гра “Генезис” – унікальний метод” прожити ” своє бажання в безпечному форматі! Гра №1 для тих, то хоче помріяти, щоб збувалося.

Автор-Євген Геллер

Гра “Генезис” – для мене як майстра Радикального прощення-це логічне продовження Саторі. “Саторі «звільняє ваш посудину свідомості від отрути минулого, а» Генезис»” наповнює його новими смислами, яскравими фарбами бажань і досяжними цілями! Це переродження з емоційним проживанням!

Чому “Генезис”. Генезис (грец. Γένεσις, Γένεση) — це Походження, виникнення, народження, зародження, переродження.

А пограти в “Генезис” – це пройти шлях героя, який кожен з нас так чи інакше проходить в житті. У “генезі” сповна є всі його етапи.

Отже, як виглядає етапи цього шляху в цілому і в грі:

Звичайний світ: там, де ви зараз. Світ, можливо який, не такий як Вам хотілося б: нелюбима робота, погані відносини в родині або взагалі їх відсутність, все «валиться з рук», повторювані «граблі подій», не бачите чим зайнятися і не розумієте точно, що Вам подобається. Немає радості в житті. І ви дізналися про гру “Генезис”.

Поклик: звідкись прийшло розуміння, що це не те життя, яке ви хочете і є відчуття, що ви проживаєте не своє життя взагалі. З’являється сильне бажання і, головне, готовність все поміняти і змінити своє життя на краще. З чого почати? А Почніть з гри! Ви формулюєте запит на гру.

Відмова від поклику: страх змін стримує Вас, ви зважуєте «за» і «проти» можливих змін в житті. І якось не дуже вже Хочете щось міняти – може і так непогано все. Ви кидаєте багато разів кубики, чекаєте своєї черги, міняєте і переставляє слова і пропозиції в своєму бажанні, а гра все не пускає. Ви падаєте духом і майже вирішуєте кинути цю затію пограти в гру-можливо це не Ваше – вирішуєте ви. Хоча всередині ще є надія. Випадковостей адже не буває. І ви продовжуєте сидіти за ігровим полем і кидати кубики, хоча вже без ентузіазму і блиску в очах. Просто щоб просто увійти в гру.

Наставник: Корисна книга, а може, друзі або партнер допомагають вам прийняти рішення змінити щось у Вашому житті, щоб в ній було більше радості, успіху, задоволення. У грі є ведучий. У даній грі роль ведучого складно переоцінити. Гра включає в себе коучинговий фокус і в момент відмови від поклику – роль ведучого стає ключовою. Уважно слухаючи і спостерігаючи за Вами, досвідчений ведучий зможе побачити і почути Ключі Вашого запиту, можливі перешкоди і виверти вашого ж свідомості і переконань, які не дозволяють вам зайти в гру і прожити свою шлях героя до кінця. Ведучий допоможе вам правильно сформулювати запит, виходячи з вашої реакції, відповідей і взаємодії з іншими гравцями. ДО РЕЧІ, інші гравці за ігровим полем саме з Вами також не випадкові. Їх коментарі та підказки теж часто будуть подарунком для Вас.

Перетин порога: ви приймаєте рішення змінити своє життя, відгукуєтеся на правильно сформульований і коректний саме для Вас запит. І О диво – ви кидаєте кубики (випадає нарешті 4, 5 або 6) і заходите в гру.

Зустріч з “драконами” і союзниками: пошук нової роботи, нових відносин: перші невдачі, необхідність отримати новий досвід або освіту. Після заходу в гру Ваш чекає вибір-з якої сфери почати переглядати своє життя з перспективи бажань: світогляду (що мені потрібно змінити в своїх поглядах на життя, цінностях, сенсах?), Думок(що думати ?), Емоцій (що відчувати?) або дій(що робити ?). Ви починає ходити і отримує перші новини в одній з обраної сфер. Далеко не завжди це приємно. Але завжди корисно і підвищує рівень усвідомленості. Коментарі досвідченого ведучого і потрібні питання разом з картками відповіді світу (це зовнішня оцінка і її вплив на ваш рух до мрії), вибір (тут будуть думки про результати виконання свого бажання), Підтримка (які допомагають на шляху героя), дії (що Ви думає, робите або відчуваєте щодо вашого руху до мрії), особистий досвід (усвідомлення свого особистого досвіду). На шляху будуть потрапляти і «дракони» – це картки перешкоди (що вам заважає діяти ефективно) у вигляді колючок (там будуть пропуски ходу і інші неприємності, і проблеми). Але будуть і усвідомлення, які дозволяють позбутися від колючок. Загалом, все як в житті. Не завжди гладко, але піднімає Ваше бажання на новий рівень усвідомленості і опрацювання.

Точка “смерті”: ви робите кроки в новому житті, але допускаєте серйозні помилки і починаєте сумніватися в тому, що зможете подолати невдачі. У грі бувають моменти, коли ви чітко розумієте. Що запит був не зовсім коректний і бажання таки не зовсім Ваше, а нав’язане або вашого партнера, мами чи бабусі. Це відмінно-це точка смерті старого бажання і усвідомлення свого шляху від нальоту чужої думки і волі. Це переродження. ЦЕ ГЕНЕЗИС! Що робити-продовжувати грати, переходячи на інші рівні. Це період, коли ніч стає найтемнішою перед світанком.

Подарунок сили: наставники, поради, підтримка з боку близьких допомагають пережити цей період. Ви починаєте справлятися з усіма труднощами і отримувати задоволення від новойжизни. Ось він-Світанок, ваш Генезис в повній красі. Ви переродилися. Ведучий і гравці помічають зміни в ваших словах, емоціях, коментарях і відповідях. Пік кризи пройдено-далі будуть труднощі, але ви вже впевнені, що Ви вже на своєму шляху і не зійдете з нього.

Випробування: ви берете на себе все більше завдань, щоб повністю переконатися в тому, що це ваше покликання, і відкриваєте для себе нові грані свого життя. У грі всі бачать, що у Вас виходить – ви з радістю кидаєте кубики, допомагаєте іншим гравцям своїм мудрими порадами і щирими коментарями по суті. Ви в потоці свого бажання, своєї мрії.

Дорога додому: ви розумієте, що це життя — те, що ви шукали. У грі до вас приходить внутрішній спокій. Гра трапилася і все, що потрібно вам слідувати пройденому шляху в грі в своїй реальному житті. Ви робите записи перших кроків – “що я зроблю сьогодні, завтра, через 1-3-6 місяців”. Мрія перетворюється на досяжну мету.

Майстерність: проходять місяці, Ви отримуєте додатковий досвід в новому житті і стає серфером на її хвилях. Кожна ваша дія в грі вивірена і перетворюється в усвідомлених вибір бути Автором і творцем свого життя. Ви практично пройшли всі 4 сфери і відповіли собі на всі питання Як змінити себе, а значить і свою проекцію – свій світ.

Історія сили: тепер ви можете допомогти іншим гравцям зрозуміти і поділитися своїми інсайтами і досвідом проходження свого шляху-ви пройшли свій шлях до кінця. Так, це була гра. Але емоції і відчуття настільки реальні, що ви впевнені, що прожили його на всі 100%. Ви готові цим ділитися і давати відгуки грі, ведучому як наставнику,

У житті “шлях героя” може тривати кілька тижнів, місяців або років. У грі “Генезис” це займе близько 4 годин внутрішньої роботи на шляху героя.

Під час гри ви зможете критично з боку подивитися на своє бажання, очистити його від лушпиння навіяних ідей і залишити собі справжній діамант вашої мрії. Ви дізнаєтеся як ви взаємодієте світом, з людьми і з собою. Все це в безпечному форматі гри, який послужить вам компасом і дорожньою картою Ваших змін в житті. У житті, повної радості, успіху і щастя. Життя вашої мрії. В кінці гри ви побачите результат виконання свого бажання і з’єднайте зі своїми емоціями від результату його досягнення. Це справжнє задоволення!

Як підготуватися до гри?


Я рекомендую взяти на гру ручку і блокнот, щоб записувати послідовності ходів і інсайти. Після гри ці матеріали Вам дадуть можливість вже усвідомлено проаналізувати Ваш спосіб просування до мети. На додаток фотографуйте картки, які вам випадають.


Що робити після гри?

  1. Протягом 21 дня ви перечитуєте все, що записали. Це допоможе відновити і підтримувати той стан потоку, яке було в грі.
  2. Ваші записи-це вже покроковий план досягнення мети і ви рухаєтеся до її досягнення найкращим і вже прожитим в грі шляхом.
  3. Ви звіряєте реальні події і події в грі – при збігу у Вас вже є варіанти рішень цих проблем, прожитих в грі.

Формати проведення гри:

Груповий формат до 4-х чоловік. Групова динаміка.

Індивідуальний формат передбачає більш глибинну і трансформаційну роботу із запитом одного гравця. Рекомендую для тих, хто дійсно хоче і готовий дуже глибоко занурюватися або не хоче грати в групі.

Тривалість-4 години.

© Ірина Маноха, Майстер-Тренер Радикального Прощення

»Дізнатися вартість і записатися-тисніть

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап