Статьи

Ирина Маноха

Психотерапевт, мастер-тренер
Радикального Прощения.

Официальный представитель Колина
Типпинга в Украине.

09.07.2020 в 11:21
Відносини як "битва екстрасенсів"?
Відносини як "битва екстрасенсів"? Як створити довгострокові відносини, якщо ніколи не виходило трохи цікавого про те, чому у нас трапляється Втеча по «граблях» у відносинах. Начебто початок різний, а не потрібно бути екстрасенсом, щоб вгадати чим закінчиться. Розглянемо причини таких наслідків і що з цим робити, якщо ви не мазохіст. Погана новина в тому, що більшість людей таки мазохісти і їм комфортно бути жертвами. Так зручніше, якщо завжди хтось інший винен.
читать полностью
25.04.2020 в 12:35
Тривога, тривожність, стрес: проблема чи можливість?
або можливість? Самі слова тривога і стрес вже напружують. У них звучить сталь напруги нервових канатів і очікування гіршого обпалює крижаним холодком по спині. У фільмах жахів нам це подобається. Ми знаємо, що там все нереально. А зараз?
читать полностью
11.04.2020 в 08:55
Самооцінка та її батьки
Самооцінка та її батьки важливі про самооцінку. Вона є у всіх. Хтось переживає про неї, а хтось ні. Часто люди скаржаться на свою низьку самооцінку. Така самооцінка заважає в житті і гальмує наш розвиток немов якір, пустив коріння на дні часу. Така самооцінка рідко призводить до успіху або щастя в житті. Як, втім, нарівні із завищеною, з якою одні люди намагаються самоствердитися за рахунок інших. Нарцисів зустрічали?
читать полностью
18.02.2020 в 10:32
Гра "Генезис". Шлях героя або як мріяти, щоб збувалося
Гра "Генезис" - унікальний метод" прожити " своє бажання в безпечному форматі! Гра №1 для тих, то хоче помріяти, щоб збувалося. Автор-Євген Геллер гра "Генезис" - для мене як майстра Радикального прощення-це логічне продовження Саторі. "Саторі «звільняє ваш посудину свідомості від отрути минулого як скребком, а» Генезис»" наповнює його новими смислами, яскравими фарбами бажань і досяжними цілями! Це переродження з емоційним проживанням!
читать полностью
05.12.2018 в 12:52
ІРИНА МАНОХА. 100 історій успішних жінок
Ірина МАНОХА в ТОП - 100 успішних жінок України за версією журналу WOMAN коли робиш те, що любиш, обов'язково і визнання прийде. "Моя місія-допомогти людині знайти його власний, унікальний шлях до щастя і благополуччя. Мета практики-навчитися прощати і приймати себе, свої почуття, бажання, а, значить, стати самостійним, щасливим, успішним за допомогою методу Радикального прощення!”. У статті МОЯ історія подолання і зростання. Прощайте, щоб рости
читать полностью
22.01.2017 в 12:16
Непрожиті емоції притягують непрожиті події в життя
Адже емоції-це сила, якщо їх не пригнічувати, а проживати повністю. Що відбувається з емоціями в житті? Люди бояться переживати біль, неприпустима злість в нашому суспільстві, дітей просимо голосно не сміятися... Все це призводить до утворення емоційних травм, і, як наслідок, емоційних блоків в тілі. Часто в нашому житті відбувається так, що ми кидаємо на півдорозі свої емоційні травми, боячись їх переживати.
читать полностью
17.01.2017 в 16:09
Гра«Саторі». Як працює. З демонстрацією
Гра» Саторі " - це інструмент, який дозволяє усвідомити причинно-наслідковий зв'язок і виявити першопричини проблемної ситуації.
читать полностью
25.12.2016 в 14:28
Якщо ви не можете пробачити когось, просто прочитайте
Я ненавиджу всі існуючі кліше про прощення. Я знаю кожне прислів'я, кожна порада, кожна загальноприйнята думка, тому що я намагалася знайти відповіді в літературі. Я прочитала всі пости в блогах, присвячені мистецтву відпускати гнів. Я виписала цитати Будди і вивчила їх напам'ять — і жодна з них не спрацювала. Я знаю, що відстань між "рішенням пробачити" і справжнім почуттям умиротворення може бути непереборною. Я знаю.
читать полностью
08.11.2015 в 17:15
Радикальне прощення як додаткове лікування раку
Коли я пропоную емоційно-духовне зцілення людям, хворим на рак, вони практично завжди розуміють мене неправильно. Вони сприймають цю пропозицію як емоційну підтримку. Вони думають, що я або хочу простий про заспокоїти їх, або показати їм, як знайти більш позитивне ставлення до подій. Вони не можуть собі уявити, що щось на зразок прощення може виявитися ключем до їх фізичного одужання.
читать полностью
07.11.2015 в 21:53
Інструменти Радикального Прощення. Частина 2.
Радикальне прощення-духовна технологія для зцілення взаємин, позбавлення від гніву і почуття провини, знаходження взаєморозуміння в будь-якій ситуації. Автором Радикального Прощення є всесвітньо відомий психолог-гіпнотерапевт Колін Тіппінг.
читать полностью
23.10.2015 в 14:57
Інструменти Радикального Прощення. Частина 1.
Що таке радикальне прощення? І чим воно може бути корисно? Відповісти на ці питання буде доступніше, якщо розглянути його інструменти, тобто як це працює і як це можна використовувати в нашому повсякденному житті.
читать полностью

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап