статьи

Гра»Саторі”. Як працює. З демонстрацією

Як працює гра Саторі

Метод коліна Тіппінга радикальне прощення допоміг вирішити різноманітні проблеми і відпустити ситуації минулого вже більше 20 мільйонам людей в 45 країнах світу.

Чому “радикальне « – тому що з латинської radiх-означає» Корінь”, тобто глибинний. Тому, прощення проходить на найглибшому внутрішньому рівні.

Гра» Саторі ” – один з найбільш захоплюючих інструментів даного методу, так як це все-таки гра з кубиками, фішками, картками та іншими атрибутами настільних ігор. В цьому і його принадність, так як дозволяє нам відключити потужне свідомість, стати трохи дітьми і зануритися в світ свого несвідомого.

“Саторі” – японське слово, яке означає духовне пробудження, Інсайт, внутрішнє осяяння.

Дякую чому ж настільна гра дозволяє вирішити проблеми і знайти рішення в складних ситуаціях, а головне, їх причини?

Вся справа в структурі гри, і закладеної в ній парадигми сприйняття світу, відмінною від стандартної, загальноприйнятої. Вона ж, до слова, закладена в усі інструменти Радикального прощення.

Найголовніше в новій парадигмі-це інший погляд на те, що з вами сталося і яку позицію ви займаєте в даній ситуації. Ідея в тому, що» Саторі «переживають тільки людина, яка усвідомлено допускає, то все, що з ним відбувається – це сценарій подій, який його Вища я або душа вибрала для отримання необхідного досвіду і» здійснює ” для духовного зростання.

“Навіщо мені це?»

Всім нам знайомі, в основному, риторичні питання: “за що мені це?”, “Чому так зі мною вчинили”, ” як це взагалі зі мною могло статися?». Це питання з нашого звичайного мислення старої парадигми « “парадигми жертви”.

Я-жертва? Рідко люди відповідають ствердно на це питання, але якщо ви в своїх бідах і проблемах звинувачуєте когось, шукайте винних і намагаєтеся маніпулювати іншими, змушуючи їх відчувати почуття провини і сорому, то так, швидше за все у Вас свідомість жертви.

І що робити?

А якщо прийняти, тобто трохи довіритися (вірити не обов’язково) тому, що це все не з нами, а для нас. Що ми не “Жертва”, що все йде за божественним планом. Що ми тут, щоб отримати необхідний досвід. Дуже рекомендую всім почитати притчу Ніла Уолша» маленька душа і сонце”, де в алегоричній формі дуже зрозуміло розказано про цю парадигму сприйняття світу.

Життя багатьох людей схоже на» біг по полю з граблями”, що приносить чимало страждань від образ, болю і провини. Можливими причинами такого марафону може бути не усвідомлена увага до досвіду, який був отриманий на попередніх «граблях» і неможливість пов’язати події в причинно-наслідковий зв’язок. І тому ” біг ” триває!

Чи можливо цього уникнути?

Думаю, що ні. У нас немає вибору в отриманні потрібного нам досвіду. Через це проходять і гуру, і мудреці і всі успішні люди. Їх відмінність від обивателів в тому, що вони усвідомили цей зв’язок і позбулися від неї. І це дало поштовх для їх духовного зростання, мудрості та успішності. Принаймні, старі помилки вони не повторюють і живуть не з позиції «жертви», а з позиції Автора свого життя, вони творять свою реальність.

Гра» Саторі ” – це інструмент, який дозволяє усвідомити причинно-наслідковий зв’язок і виявити першопричини проблемної ситуації.

А що таке усвідомити – це звернути свою увагу на неї свідомо і побачити чому так відбувається. ЯК МИ САМІ ПРИНЕСЛИ ТІ ЧИ ІНШІ СИТУАЦІЇ В СВОЄ ЖИТТЯ! Що світ як наше дзеркало відображає НАМ про НАС!

Ось тут і з’являється відповідь на питання ” навіщо?». Все для того, щоб ми вчилися на своїх помилках, змінювали свою парадигму сприйняття світу помилкових переконань. І якщо така людина усвідомлює, що будь – яка ситуація в його житті-це його власне творіння, то він вже, як мінімум, має вибір: або продовжувати вважати себе жертвою обставин, поведінки інших людей, або використовувати даний досвід і можливості для зростання і вже усвідомленого побудови свого життя як її Автора.

Як це реально відбувається в грі?

Досвід має на увазі якийсь аналіз ситуації минулого і висновки з неї для майбутнього. Тобто це процес усвідомленої уваги до події. Чи багато хто з нас займаються такими вправами в житті?

У грі “Саторі «відбувається все як в житті, тільки позбутися від помилкової парадигми сприйняття світу і всім, що з нею пов’язано, можна в більш м’якій формі без обов’язкового хворобливого ефекту»граблів”. При цьому, все відбувається глибинно і грунтовно (радикально). Гра трансформує вашу свідомість в нове сприйняття вже нової парадигми, парадигми Автора свого життя.

У гру» Саторі ” кожен гравець заходить або зі своїм запитом зі своїх реальних подій в житті (те що його хвилює на даний момент) або з бажанням пробачити конкретну людину. Можна довіритися нагоди (якої теж не випадковий) і витягнути картку «події і контекст» з ситуацією. В такому випадку вибір робить Ваше несвідоме, а ситуація просто була витіснена туди свідомістю і «забетонована».

Завдяки карткам всі події в грі “відбуваються” без будь-якого вашого контролю. Обов’язковою умовою є опис ситуації або події в контексті Вашого життя, «приправленої» емоціями і почуттями, які викликає ця ситуація або подія. Вони будуть основою для написання нового сценарію Вашого життя, але вже з позиції Автора. Спочатку в грі, а потім і в реальному житті.

Не забувайте, що гра трансформує Вас!

Кожен гравець починає гру з “країни жертв «і виходить з гри на рівні» Саторі”, проживаючи і усвідомлюючи свою ситуацію або подію на кожному рівні більш глибинно і емоційно.

Гра, за допомогою досвідченого ведучого, допомагає вам обійти ваш розум з його помилковими переконаннями і чудесним чином вийти на справжню причину Ваших проблем, а також підказує варіанти їх вирішення!

У процесі гри ви також поступово змінюєте (трансформуєте) своє емоційне сприйняття життєвої ситуації. Ви станете до неї ставитися як події в минулому, яке відбулося, але ніякого впливу на Вас воно вже не має. Ви перестаєте віддавати свою життєву енергію минулому. Чуттєві усвідомлення самих причин чудесним чином в кінці гри вивільняють вашу енергію і з’являється відчуття радості, подяки, любові, щастя, свободи і бажання творити! Звичайно, факт події це не змінить, але Ваше ставлення до нього зміниться назавжди і не матиме на ваші життя колишнього негативного впливу!

Кожна гра унікальна як за складом гравців, які якимось чудесним чином зустрічаються з подібними ситуаціями, і допомагають один одному пройти їх під керівництвом досвідченого ведучого, так і подіям, які відбуваються в процесі гри. Історії кожного гравця гармонійно переплітаються в реальну гру під назвою «Життя».

Гра проходить з кількістю учасників від 2 – х до 5-ти чоловік. Але якщо ви не готові ділитися своїми історіями з кимось ще, то я, Ірина Маноха, проводжу також і індивідуальні ігри. У кожному з варіантів гри є свої переваги і своя Динаміка.

По закінченню гри ви заповните анкету відповідно до свого запиту на гру. Це необхідно для закріплення результатів ваших магічних осяянь і проходження повного істинного шляху Радикального прощення!

    Прощайте, щоб рости

Кожне усвідомлення досвіду піднімає нас на новий щабель і якість сприйняття життя. І можу додати тільки, що “прощати-це вигідно”, так як ми прощаємо не для когось, а для себе коханих!

Прощаючи ми звільняємо енергію для справжнього моменту-тут і зараз, і стаємо набагато щасливішими! Стати Автором свого життя! Творіть її самі!

                 Хочете пограти? Записуйтеся!

Демонстрацію гри” Саторі ” ви можете подивитися тут:

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап