статьи

Інструменти Радикального Прощення. Частина 1.

Що таке радикальне прощення? І чим воно може бути корисно?

Відповісти на ці питання буде доступніше, якщо розглянути його інструменти, тобто як це працює і як це можна використовувати в нашому повсякденному житті.

Інструменти Радикального прощення, розроблені відомим всесвітньо відомим психологом коліном Тіппінгом, допомагають вирішити складні ситуації в житті, виліковують душевні травми, вирішують проблеми і образи минулого. Однак одна з найкращих якостей Радикального прощення полягає в тому, що нам не потрібно копатися в минулому, щоб вилікуватися від старих травм. Людина, яка доставляє засмучення вам зараз, уособлює всіх, хто доставляв вам подібні засмучення в минулому.

Тому, досить попрацювати з цією людиною, навіть якщо вам здається, що випадок не вартий особливої уваги. Якщо ви засмучені, значить це варте Вашої уваги і інструменти Радикального прощеннядопоможуть вам у цьому.

Завдяки такому підходу, головною відмінною рисою цього методу від інших традиційних методів прощення і психологічних практик є простота і доступність.Отже, ближче до справи.

Першим і основним інструментом в методі коліна Тіппінга є Анкета Радикального вибачення. Незважаючи на свою простоту, він досить ефективний. При її заповненні Тіппінг рекомендує застосувати метод “fake-it-till-you-make-it «(»Прикинься, а там і вийде «або»від напускного — до справжнього”). Іншими словами, якщо на початок заповнення анкети людина зовсім не впевнений, що у всьому, що сталося було божественне досконалість, і ситуація служила його вищому благу, він може заповнювати анкету у всякому разі з бажанням побачити ситуацію з більш широкої перспективи. І при заповненні анкети відбувається енергетичний зсув, що допомагає насправді переосмислити події.Секретним інгредієнтом є ваше бажання пробачити-навіть якщо ви не особливо на це налаштовані. Анкета-просто спосіб заявити про це бажання. В результаті вивільняється заблокована енергія, і ситуація вирішується сама собою. Після закінчення роботи з анкетою потрібно обов’язково зачитати все написане вголос, щоб трансформувати дії фізично.

Анкети бувають різні. Ось їх різновиди:

1. Якщо є пів години… застосовуємо коротку Анкету Радикального вибачення(посмотреть).
2. Якщо є 1,5 – 2 години…застосовуємо Анкету Радикального прощенняз поясненнями(посмотреть).

Так, це займе у Вас від 1,5 до 2 годин. Але це варто того. Так як по впливу це один з найсильніших інструментів. Ви отримаєте максимальну кількість усвідомлень. Ця анкета мені подобається найбільше, але займає велику кількість часу. І заповнення це анкети не можна переривати більш ніж, на 5 хв. Так як процес повинен бути безперервним.

3. Цю Анкету також можна посилити трьома листами…(посмотреть)

Три письма очень усиливают действие и без того сильную Анкеты Радикального Прощения.

Другим і дуже потужним інструментом Радикального Прощення є 21 денна програмапрощення батьків. Якщо вас не влаштовують ваші відносини з батьками, тоді ця програма для вас. Що Ви зможете досягти з програмою “прощення батьків за 21 день”?

Образи на батьків закривають наше серце і призводять до страждань у відносинах з коханими. Часто в своєму партнері ми бачимо не живого чоловіка або жінку, а проекцію одного з наших батьків — матері або батька.

Тому шлях до свого чоловіка пролягає через любов до батька і його повне прийняття, а шлях до своєї жінки лежить через любов до матері і її повне прийняття.

Якщо ми не можемо пробачити свого батька-ми не можемо знайти своє призначення в житті, реалізуватися як особистості. Наші образи на свою матір призводять до закриття серця і страху любити і бути коханим, дарувати і отримувати любов.

Якщо ми нічого не робимо, то обставини, які виводять нас з себе, з кожним разом стають все більш і більш гнітючими. Якщо ж і далі не звертати на це увагу – кому переживань буде тільки наростати і може привести до порушення здоров’я. Вчені вже довели, що непрощені образи призводять до важких імунних захворювань і до розвитку ракових пухлин.

Процес прощення батьків і звільнення від застарілої болю неймовірно корисний і цілющий, і не тільки для вас самих, але і для ваших батьків, бо хоча не вони, а ви здійснюєте процес прощенняі при цьому навіть нічого їм не говорите про це, вони все ж відчувають відбулася в вас зміну.

Все відбувається на рівні енергії: коли всередині вас відбувається енергетичний зсув, точно такий же зрушення відбувається в ваших батьках, і вони цілком можуть відреагувати на нього. Саме в цьому суть принципу Радикального прощення. Якщо ваші батьки ще живі, є шанс, що ваші відносини з батьками значно покращаться.

Третім для частого використання протягом дня існує.   4-х кроковий процес докладно.

Четвертим є гра “Саторі” – настільна гра з ігровим полем, картками і фішками

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап