статьи

ІРИНА МАНОХА. 100 історій успішних жінок


МОЯ історія Ірина Маноха
Психолог, майстер-коуч “Радикального прощення” за методом коліна Тіппінгаіріна Маноха – енергійна, впевнена в собі, життєрадісна жінка, щаслива дружина і мама трьох дітей. Вона із задоволенням займається улюбленою справою, надихає і наповнює оточуючих енергією. До цього життя її вела через перипетії і самопізнання.
Ірина обіймала посаду головного бухгалтера. Документації та звіти. Відповідальність, яка не відпускала у вихідні. Робота, яка забирала Ірину у рідних. А сама вона в цей момент мріяла про затишний будинок, де буде чути дитячий сміх. Де кожен день буде починатися з дружних зборів на роботу і в школу, а закінчуватися затишною сімейною вечерею. Але лікарі довгий час ставили невтішний діагноз – безпліддя. Воно, як штамп на долі, переслідував її 10 років. Разом з чоловіком вони пережили цей етап і заслужили на заповітне щастя — стати батьками. Після народження першої дитини, Ірина поступово почала освоювати відповідальну роль багатодітної мами.Під час свого третього Декрету їй довелося пережити кілька життєвих потрясінь. Смерть матері і втрата роботи чоловіком. Без стабільного доходу в сім’ї, з дітьми і з порожнечею на душі, їй потрібно було взяти себе в руки і щось зробити.Зазвичай, коли земля йде у нас з-під ніг і, здається, що світ руйнується, з’являється особливий знак. У нашій історії цим знаком послужила книга- “радикальне прощення” коліна Тіппінга. У Ірини на той момент були образи і претензії до багатьох людей у своєму житті. Внутрішні чвари заважали і в житті, і в стосунках з чоловіком. Але ця книга перевернула світогляд, стала ковтком свіжого повітря. Метод коліна Тіппінга повністю змінив життя Ірини.”Радикальне прощення” допомогло їй пройти найскладніші ситуації в житті і переконатися на власному досвіді, що цей метод працює. І їй терміново потрібно йому навчитися.
У 2014 році Колін Тіппінг вперше проводив навчання в Росії. Через хвилювання на південному сході України їхати за мрією було ризиково. “Мене лякали, відмовляли, багато хто вважав, що я збожеволіла. Але характер не підвів: стійко, як скеля, вислухавши всі думки, я зібралася з силами, взяла значну частину заощаджень, залишила трьох дітей з чоловіком, і поїхала вчитися”, – згадує Ірина. “За два тижні навчання я згоріла і повстала з попелу, як Фенікс”. Ірина була щаслива. Вона відчула внутрішню гармонію з собою і зі світом. Під час навчання опрацьовувалися всі болі і травми. З тих пір як жінка придбала нову професію, жодного разу в житті не пошкодувала про свій вибір.Так Ірина стала першим тренером-практиком в Україні, і почала самостійно просувати метод Радикального прощення. У 2016 році в Україну приїхав і сам засновник методу. Колін Тіппінг проводив тренінг з радикального прощення з Аллою Клименко, і вперше готував тренерів Радикального прощення в Україні. Ірина виступила співорганізатором тренінгу для тренерів у Києві.Лауреат проекту 100 успішних жінок Україниуспіх Ірини в просуванні методу і в навчанні настільки вразив коліна Тіппінга, що майстер власноруч намалював кульковою ручкою і вручив їй сертифікат майстра-Коуча прямо на тренінгу, а пізніше надіслав і офіційний документ. “Цей малюнок-артефакт мені особливо дорогий, як унікальний і єдиний у світі”, – сміється Ірина. У 2016 році вона стала офіційним представником коліна Тіппінга в Україні.Так почалася новий етап становлення успішної жінки, коуча і мами. Відкрилися нові можливості. “Найскладнішим було рішення поміняти сферу діяльності, зануритися в світ психології та психотерапії. Я почала свою нову діяльність з проведення гри» Саторі”, одного з інструментів Радикального прощення. І на сьогоднішній день провела вже більше 500 ігор”. Ірина довела, що психотерапія і методика прощення працюють, і досить ефективно. Головне-це готовність змінювати своє життя. Зараз Ірина допомагає людям позбутися глибоких образ і травм, наповнити своє життя радістю. Допомагає впоратися з труднощами, які свого часу ламали її зсередини. Всі свої помилки коуч сприймає як можливості. Вона переконана: “щоб не сталося в житті, все відбувається не зі мною, а для мене!». Змінилася парадигма її світогляду.”Моя місія-допомогти людині знайти його власний, унікальний шлях до щастя і благополуччя. Мета практики-навчитися прощати і приймати себе,
свої почуття, бажання, а, значить, стати самостійним, щасливим, успішним за допомогою методу Радикального вибачення!”.

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап