статьи

Непрожиті емоції притягують непрожиті події в життя

У цій статті розмова про емоції. Нещодавно, мені прийшов лист від клієнта, в якому він називає свої емоції слабкістю. Я задумалася, чому так.

Адже емоції-це сила, якщо їх не пригнічувати, а проживати повністю!

Що відбувається з емоціями в житті? Люди бояться переживати біль, неприпустима злість в нашому суспільстві, дітей просимо голосно не сміятися… Все це призводить до утворення емоційних травм, і, як наслідок, емоційних блоків в тілі.

Часто в нашому житті відбувається так, що ми кидаємо на півдорозі свої емоційні травми, боячись їх переживати.

Непрожитые эмоции притягивают <a data-cke-saved-href='http://econet.ru/articles/tagged?tag=%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%8B%D1%82%D0%B8%D1%8F' href='http://econet.ru/articles/tagged?tag=%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%8B%D1%82%D0%B8%D1%8F' target='_blank' rel=события в нашу жизнь” title=”Непрожитые эмоции притягивают события в нашу жизнь”/>

Після розлучення жінки часто перемикаються на нові відносини або знаходять віддушину в дітях, релігії або творчості. Втрачаючи якісь життєві можливості, жінка намагається не думати про це, забути, перевести свою увагу на щось інше, втішаючи себе численними «зате».


Втративши дитину (викидень, аборт, завмерла вагітність), жінка відкидає всі свої емоції і фокусується на молитвах і усвідомленнях причин події.


Коли трапляється щось травматичне в житті, ми починаємо шукати причини, виходи і полегшення або намагаємося забутися. Але біль і травма нікуди не йдуть, вони залишаються глибоко всередині нас і перешкоджають відчуттю повноти життя і радості. А в особливо похмурі дні ми думаємо про те, як могло б бути, якби не….

Через непрожиті до кінця психологічних травм, негативні емоції продовжують нас відвідувати рік за роком, поки ми не навчимося жити з цієї фонової болем – «Ну так вийшло, це мій хрест і мені його нести до кінця».


Крім внутрішньої незадоволеності, депресії, хвороб, непрожиті емоції формують події в нашому житті.

Вони шукають можливість втілитися, нарешті, в повній мірі, щоб жінка їх прожила і відпустила.

І кожне нове втеча від болю повертає жінку знову на це коло.


Моя клієнтка втратила при пологах дитини. Це було ще за радянських часів. Плакати і сумувати було не прийнято. Ще довгий час її тримали в пологовому будинку, де вона не могла звільнитися від свого болю. Вона провела п’ять божевільних днів у пологовому будинку, спостерігаючи за щасливими мамами, які годують своїх новонароджених діток. Вона просто тиснула свої емоції.


Вийшовши з пологового будинку, її чекало життя звичайне, без розрад і співчуття, без можливості залишитися однією і просто усвідомити подію. Їй навіть не показали її померлої дитини. Час допоміг заховати цей біль глибше. І через рік вона завагітніла знову. Всі 9 місяців вагітності вона ходила в дикому стресі, в страху і передчутті біди. У підсумку народився хлопчик, який почав серйозно хворіти.


Наступна вагітність – знову емоції жаху і страху. Народилася дочка, яка ледь не померла в дитинстві. Діти її сильно хворіли і були слабкі. Всі 7-10 років їх дорослішання мати перебувала в страху. Уявляєте собі, що це за життя?!

Інший випадок. Жінка зустрічається з чоловіком, закохується в нього, починає відчувати його серцем. І тут він пропонує розлучитися і зникає. Ще жоден рік вона буде чекати і вірити, що він повернеться. Вона не буде будувати відносин з чоловіками, з гідними чоловіками, з якими могла б створити щастя. Чому? Минулі відносини Ще не прожиті.


Коли якийсь біль не знаходить свого кінця, залишається непрожитою-наша свідомість буде прокручувати її до тих пір, поки вона не знайде вихід в реальності.


Ось чому страхи, які ми ретельно відганяємо від себе, дуже часто реалізуються. Ми не проживаємо їх, біжимо від них, але наша свідомість прагне до гармонії і звільнення від страхів – тому вони знову і знову нас наздоганяють.


Непрожиті емоції, як недоглянутий фільм, незакінчений вірш. Наша свідомість змушена повертатися до нього знову і знову, щоб завершити розпочате і заспокоїтися.


І в цьому випадку для свідомості будь-який фінал краще, ніж обірвався (навіть на чомусь хорошому) сценарій.


Непрожиті емоції від розставання з чоловіком-це вічний страх бути кинутою. Причому, він може спрацювати на порожньому місці.
Непрожиті емоції від втрати дитини – будь то аборт або викидень – це вічний страх за дітей, гіперопіка, напруга, контроль або, навпаки, потурання їм у всіх слабкостях. І те, і інше негативно відіб’ється на житті дитини.
Непрожиті емоції від втрати цінної речі – це вічний пошук її і нездатність жити в сьогоденні, насолоджуючись кожною миттю.
Моя мама одного разу втратила дуже значуще для неї хризолітове кільце (моє). Минуло 7 років, але до цих пір, коли вона заходить на кухню (вона часто залишала прикраси там), і у неї є вільна хвилинка, вона починає досліджувати шафи і ящики в пошуках цього кільця, голосячи і нервуючи, в мільйон п’ятдесят п’ятий раз запитуючи мене, чи не бачила я його.
Непрожиті емоції від втрати тварини-страх перед іншими тваринами, вічна смуток при вигляді схожої собачки або кішечки, відчуття туги від виду того, як інші радіють відносинам з тваринами.


Поки ми залишили незакінчений сценарій всередині себе-наш спокій ніколи не буде абсолютним. Завжди буде щось смикати зсередини і змушувати хвилюватися на порожньому місці. Тому є ключові моменти в житті, які потрібно прожити до фіналу.


Які ситуації важливо прожити обов’язково?


Будь-яка втрата любові проживається в повній мірі, якщо людина дозволить собі прожити такі емоції: злість, скорбота, страх і жаль від втрачених можливостей.

Ми залишаємо за собою “хвости” не тільки непрожитой болю, але і непрожитой любові. І тоді нам посилають схожих людей і вчать любити нас знову і знову.

                                                                                                                                                  Опублікований econet.ru

                                                                                                                                                  Автор: Базильова Юлія

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап