статьи

Радикальне прощення як додаткове лікування раку

    

Коли я пропоную емоційно-духовне зцілення людям, хворим на рак, вони практично завжди розуміють мене неправильно. Вони сприймають цю пропозицію як емоційну підтримку. Вони думають, що я або хочу простий про заспокоїти їх, або показати їм, як знайти більш позитивне ставлення до подій. Вони не можуть собі уявити, що щось на зразок прощення може виявитися ключем до їх фізичного одужання.

Коли я пропоную емоційно-духовне зцілення людям, хворим на рак, вони практично завжди розуміють мене неправильно. Вони сприймають цю пропозицію як емоційну підтримку. Вони думають, що я або хочу простий про заспокоїти їх, або показати їм, як знайти більш позитивне ставлення до подій. Вони не можуть собі уявити, що щось на зразок прощення може виявитися ключем до їх фізичного одужання.

Я бачу їх широко відкриті очі, коли я кажу їм, що саме емоційні токсини є найбільш вірогідною причиною їх раку, і тому саме прощення, якщо воно використовується укупі з відповідним лікуванням і зміною способу життя на фізичному плані, є самою першочерговою «терапією».

Їх нездатність почути і прийняти цю думку як стратегію виживання показує, наскільки у всіх нас «промиті мізки ” на тему, що лікування раку може бути тільки суворим, сильнодіючим і насильницьким. Через нашу уявну установку на “війну з раком” нам дуже важко уявити, що прощення, здається таким м’яким і лагідним, може бути рішенням нашої проблеми.

А тим часом наука, особливо психо-нейро-імунологія, показує, що прощення та інші форми емоційно-духовного зцілення, є надзвичайно ефективними, і той хворий на рак, який не включає прощення в свою стратегію лікування, ігнорує величезну частину проблеми і, відповідно, значну частину рішення.

Наше ставлення до раку, засноване на страху, також засліплює нас і не дає побачити цю хворобу як нашого друга і люблячого посланника. Дуже рідко рак приходить без ясного послання, що підштовхує нас до зцілення і оздоровлюючим змін в нашому житті.

Практично завжди послання любові, яке приносить рак, пропонує вивільнити пригнічені або витіснені емоції, пов’язані з подією, що сталася в минулому, зазвичай в період між двома і сім роками до появи раку. Зазвичай ця подія-або серйозна втрата, або розчарування, або велике і тривале емоційний розлад, або все це разом.

Практично завжди послання любові, яке приносить рак, пропонує вивільнити пригнічені або витіснені емоції, пов’язані з подією, що сталася в минулому, зазвичай в період між двома і сім роками до появи раку. Зазвичай ця подія-або серйозна втрата, або розчарування, або велике і тривале емоційний розлад, або все це разом.

Вивести цю травму, якою б вона не була, на світло, і попрацювати з нею відносно безболісно за допомогою Радикального прощення – ось кращий спосіб її зцілити. Краса методу Радикального прощення полягає в тому, що це не терапія в звичному сенсі цього слова. Від Вас не потрібно копатися в минулому і заново переживати минулий біль. Це якраз те, чого хворі на рак протягом усього життя уникають!

Ні, радикальне прощення пропонує побачити те, що сталося, що б це не було, в іншому світлі, і бути готовим побачити, що, як і всі інші події, це могло статися з якоїсь причини. Якщо ми опинимося здатні “відійти трохи назад”, щоб побачити більш широку картину подій, можливо, ми побачимо ту саму причину. І в будь-якому випадку готовність визнати, що за подіями, що відбулися стоїть щось більше, дає вашій душі можливість зцілити рану.

Причина, по якій я пропоную радикальне прощення, а не інші форми прощення, полягає в тому, що воно працює на енергетичному рівні, і тому відбувається дуже швидко. Звичайне прощення вимагає часу. Ви не можете прискорити його. “Час лікує”, як ми це називаємо. Але якщо у вас рак, немає часу чекати. Вам потрібен результат зараз! Радикальне Прощення є швидким, простим у застосуванні і не неінвазивним (неруйнівним) в терапевтичному сенсі.

Радикальне прощення відбувається в теперішньому часі, як зрушення сприйняття, раптовий спалах усвідомлення або духовної реалізації. Це, в свою чергу, призводить до практично миттєвого і драматичного звільнення всіх тих енергій, що з’явилися причиною раку, в першу чергу образи (обурення), гніву, печалі, провини і скорботи.

Анна прийшла на один з моїх семінарів. Їй давали в кращому випадку три місяці життя. Вона була в депресії, і життєвої сили в ній практично не залишалося. Вона прийшла просто тому, що її Церква зібрала для неї гроші.

На третій день вона згадала подію за участю її старшої сестри, яке сталося, коли Ганні було два з половиною роки, і в результаті якого у неї виникло переконання, що вона абсолютно нікчемна. Коли вона усвідомила, наскільки велика частина життя, яку вона жила відповідно до цього переконання, вона відчула великий гнів. Вона била подушки палицею до знемоги, практикувала арт-терапію і після цього дихальну сесію. На наступний день вона написала кілька анкет Радикального прощенняз приводу її сестри і її чоловіка.

До моменту закінчення семінару життєва сила повернулася до неї, і вона цілком була налаштована на знаходження альтернативної програми лікування, яка допомогла б їй «перемогти» прогноз лікаря. Після двох тижнів шалених пошуків чого-небудь, вона усвідомила, що її зцілення прийде до неї в молитві. Вона стала працювати разом з парою, і ці люди молилися разом з нею без перебільшення тиждень. По поверненню вона відвідала лікаря-онколога, який ставив їй діагноз. Ось його слова: “Я не знаю, як це пояснити, але у вашому тілі немає ні сліду раку. Я міг би назвати це спонтанною ремісією, але я вірю в Бога, і я не готовий називати подію інакше, ніж дивом».

Ця жінка є чудовим прикладом того, як підйом вібрацій за допомогою Радикального прощення і молитви відновив практично безнадійний фізичний стан, причому не за роки, а за кілька днів.

Тут немає вибору “або»небудь”. Насправді, буде мудрим поєднувати цей підхід з будь-яким медичним лікуванням, яке вам комфортно і яке, як ви відчуваєте, правильно для Вас. Це не завжди саме те, що Вам рекомендує лікар, і якщо у Вас є сильні відчуття, що саме буде найкращим для Вас, Слідуйте за Вашими відчуттями.

Інший підхід полягає в тому, щоб дотримуватися будь-яких рекомендацій вашого лікаря, але з такої точки зору, що це лікування «купує» вам час. Зазвичай, так як реально діючих ліків від раку на сьогодні немає, залишається невисловлене припущення, що одного разу рак може повернутися. З медичної точки зору успішним може бути названо лікування, що дає пацієнту п’ять років життя. Це припущення цілком відповідає тому звичайному лікуванню, яке спрямоване на симптоми, а не на причину хвороби.

Але ж це не означає, що ви не можете старанно працювати над кореневою причиною, а також робити кроки до відновлення імунної системи, зруйнованої медикаментозним лікуванням, після того як цей лікування буде закінчено. Якщо ви використовуєте час, який Ви “купили”, на радикальне прощення і емоційне зцілення, і також будете робити все від Вас залежне для відновлення і посилення вашої імунної системи, то у Вас будуть великі шанси не допустити рецидиву. Ви вислухали послання любові від вашого раку, і використовували його як можливість змінитися і зцілитися.

Якщо розглядати питання таким чином, радикальне Прощення є одним з кращих профілактичних засобів. Терапія Радикального прощення( RFT), яку я розробив спеціально для цієї мети, очищає енергію в тонких тілах людини задовго до того, як сформується блок у фізичному тілі. Коли я допомагаю людям вирішувати проблеми, які вимагають прощення, використовуючи RFT, Я не тільки допомагаю їм зцілити рани в тонких тілах, я допомагаю їм запобігти захворюванням, що трапляються в фізичному тілі. Я переконаний, що якщо ми будемо підтримувати енергетичні потоки в наших тілах в тому вигляді, як вони повинні йти, ми ніколи не захворіємо.

Таким чином, я дуже рекомендую вам подарувати собі досвід Радикального прощення. Це, на мій погляд, життєво необхідно для будь-якого хворого на рак, а також для тих, хто знаходиться в стадії ремісії і хоче не допустити рецидиву. Також я порадив би відвідати семінар тим, у кого є ризик захворіти на рак.

Радикальне прощення дозволяє нам вивільняти гнів, провину і почуття образи. Воно показує нам, як можна відпустити контроль і здатися життя в сьогоденні, так що ми можемо зцілитися навіть від раку. Завдяки Радикальному прощенню наші відносини покращуються, проблеми миттєво зникають, ми стаємо більш люблячими, як по відношенню до інших людей, так і по відношенню до самих себе, і ми піднімаємо наші вібрації. І тоді трапляються чудеса.

    

Автор статті: Колін Тіппінг, автор методу радикальне прощення,
засновник / директор програми онко-допомоги штату Джорджія, США,
і некомерційної корпорації “разом зцілюємося”

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап