ГРА «CАТОРІ»

Гра Саторі-один з найпотужніших інструментів Радикального прощення, при цьому в легкій ігровій формі. "Саторі" - японське слово, що означає духовне пробудження, Інсайт, внутрішнє осяяння.
29 Травня 14:00 - 18:00
Київ, вул. Артема, 58/2, офис 14
Записаться

Про захід

Гра Саторі – це процес Радикального прощенняв 5 етапів, в результаті якого ви зможете побачити чітку картину причини того, що сталося, по-справжньому пробачити «кривдника», відпустити біль, злість, образу та інші почуття, які не дають вам спокою і крадуть вашу радість, а так само побачити які установки утворилися у вашій свідомості їх хибність і так само відпустити їх. Гра Саторі-це дуже захоплюючий досвід, що дозволяє вам поглянути на ваше життя по-новому.

Гра Саторі-один з найпотужніших інструментів Радикального прощення, при цьому в легкій ігровій формі.

“Саторі” – японське слово, що означає духовне пробудження, Інсайт, внутрішнє осяяння.

Гра Саторі – це процес Радикального прощенняв 5 етапів, в результаті якого ви зможете побачити чітку картину причини того, що сталося, по-справжньому пробачити «кривдника», відпустити біль, злість, образу та інші почуття, які не дають вам спокою і крадуть вашу радість, а так само побачити які установки утворилися у вашій свідомості їх хибність і так само відпустити їх. Гра Саторі-це дуже захоплюючий досвід, що дозволяє вам поглянути на ваше життя по-новому.

Навіть якщо ви не знайомі з ідеями Радикального прощення, не хвилюйтеся. Від вас вимагається зовсім небагато – бути хоч трохи відкритим до ідеї, що все трапляється з певної причини. І все, що відбувається з нами, має глибокий сенс щодо нашого розвитку.

Радикальне прощення-це духовна філософія, вільна від будь-яких релігійних вірувань і легко застосовна до нашого повсякденного життя.

Основна ідея Радикального прощення полягає в тому, що якщо б ми могли бачити події нашого життя в широкій перспективі і з духовної точки зору, ми побачили б, що все, що відбувається з нами має значення і служить нам на благо. І коли ми хоч трохи відкриваємося цій ідеї, наше сприйняття життя змінюється, а слідом за цим відбуваються позитивні зміни. Навіть якщо ви відчуваєте опір всім цим ідеям, вам немає необхідності вірити в все це, щоб метод працював. Просто будьте в процесі гри і спостерігайте за своїми відчуттями. Зазвичай, до кінця гри з’являється почуття свободи, легкості і радості.

Грати можна групою від 2 до 5 осіб. За часом це займає 5-7 годин в залежності від кількості учасників. Грати можна багато разів, адже кожен раз нам будуть випадати різні історії. Втім, можна “зайти в гру” і з реальною історією.

Якщо ви не готові ділитися своїми історіями, то грати також можливо і індивідуально. Така гра триває в середньому близько 3 годин.

Я також проводжу гру ОНЛАЙН. Умова-хороший Інтернет доступ в Skype, WhatsUp або Facebook Messenger

Під час гри вас чекає комфортне спілкування. Ви відкриєтеся новим можливостям, і нові можливості відкриються перед Вами. Зміниться Ваше сприйняття життя, а слідом за цим відбудуться позитивні зміни у вашій реальності. Ви автоматично звільнитеся від усього того, що блокує у Вашому житті достаток, енергію, творчість і взаємини любові. А головне, пам’ятайте – в нашому житті не буває випадкових збігів.

Застереження: просто покупка комплекту гри” Саторі ” не дає право на використання її в комерційних цілях. Для цих цілей ОБОВ’ЯЗКОВА сертифікація. Будьте свідомі і пам’ятайте про свою карму. В іншому випадку ви порушуєте авторські права коліна Тіппінга і мене як власника патенту на радикальне прощення в Україні. Запитуйте у ведучих сертифікат ведучого гри” Саторі ” від Інституту коучингу і Радикального прощенняколіна Тіппінга. Сертифікація гарантує якість і автентичність використання методу, а також отримані вами результати в результаті гри.

Гра “САТОРІ” – це більше, ніж просто розвага і задоволення. Це дуже м’який спосіб усвідомлення і вирішення багатьох проблем. Це дуже захоплюючий інтуїтивний досвід, який дозволить вам поглянути на Ваше життя по-новому.

Демонстрацію гри” Саторі ” ви можете подивитися тут:

Играем каждое воскресенье

Записаться
Подивіться, як радикальне прощення змінює і зцілює людей, які приходять до мене
Здравствуйте, Ирина. Огромная благодарность за проведение игры «Сатори» ! Благодарю за Вашу искренность, желание помочь, за чистоту Вашей души, за позитив и поддержку, за понимание. Отдельная благодарность за Ваше ценное время проведенное с нами в игре. Благодарю Вашего мужа Виктора за терпение , сочувствие и понимание.
Виктория
Залишити свій відгук Всі відгуки
Всі відгуки Залишити свій відгук

1 коментар

Оставьте комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

.

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап