Звільняюче дихання САТОРІ

Дыхание Сатори - практика Радикального Прощения
24 Червня 19:00 - 22:00
Київ, вул. Павловська, 4/8
Записаться

Про захід

Для чого?

 • звільнитися від обтяжуючих відбитків минулих подій (болю, образ, відчаю, безсилля і гніву спалюють зсередини),
 • розслабити тілесні затискачі,
 • перетворити “негативну” енергію,
 • розкрити ресурси сили і впевненості, гарного настрою і самопочуття, емоційної стійкості
 • навчитися справлятися з сильними почуттями, не втрачаючи самовладання (гнів, страх, образа, біль),
 • навчитися керувати стресом,
 • навчитися розслаблятися і піднімати свій життєвий тонус

Як проходить (Колін Тіппінг, книга “радикальне прощення”):

Дихальна вправа» Саторі «здійснюється так: лежачи на підлозі, людина усвідомлено дихає»по колу”. Іншими словами, потрібно дихати без пауз між вдихом і видихом, зберігаючи повне усвідомлення. Вправа виконується під гучні звуки спеціально підібраної музики.

 • Людина дихає від 40 до 60 хвилин через рот. Іноді він робить глибокі довгі вдихи, наповнюючи повітрям живіт, а іноді дихає швидко і поверхнево – тільки верхньою частиною грудної клітини. Таке дихання дозволяє дуже сильно наситити організм киснем, і в результаті тіло вивільняє витіснені емоції, які накопичувалися всередині клітин у вигляді застою енергії. З вивільненням енергетичного застою людина нерідко усвідомлює відповідні почуття. Іноді ці почуття проявляються як чисті емоції, – наприклад, смуток, гнів, відчай, – поза зв’язком з супутніми їм спогадами. Або ж спочатку людина може чітко згадати події, ідеї, асоціації або уявлення, які стали причиною виникнення і придушення тих чи інших емоцій. Цей спогад може спливти також в символічній або метафоричній формі. Можуть взагалі не прийти ніякі свідомі спогади. Переживання значно різняться у різних людей і в однієї людини під час різних сеансів, і передбачити що-небудь неможливо.
 • Коли емоції виходять на поверхню, людина їх видихає, що дозволяє не тільки в повній мірі відчути, але і відпустити їх. Люди нерідко затримують дихання, щоб впоратися зі своїми емоціями, – а інтенсивне дихання допомагає відчути і вивільнити їх. У деяких випадках люди вивільняють свої емоції під час дихального сеансу вербально або кінестетично. Але незалежно від того, яким саме чином вивільняються емоції, результатом цього процесу майже незмінно буває глибоке умиротворення.
 • Ця проста техніка має значний і стійкий цілющий вплив. Я, не вагаючись, рекомендую дані вправи всім, хто всерйоз хоче звільнитися від емоційного мотлоху.
 • Дихальна вправа» Саторі ” приносить такі глибокі результати саме тому, що весь процес відбувається всередині самої людини, – без якого б то не було втручання, маніпуляції або керівництва з боку асистента. Насправді, асистент потрібен лише для того, щоб забезпечити безпеку дихаючого і допомогти йому пройти через свої почуття (адже іноді вони можуть виявитися страшними), а не пригнічувати їх знову. Тому я не рекомендував би виконувати цю вправу поодинці.”

Колін Тіппінг, Книга ” Радикальне Прощення”

Вартість участі – 600 грн.

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ВІДКРИЄ?
Почему важно дышать? Многие люди "не дышат". Они, конечно, дышат, но поверхностно и часто замирают. Дыхание же - это сама жизнь. Через дыхание тело освобождается от токсичных эмоций и наполняется жизненной энергией и силой.

Все наши эмоции никуда не деваются. Если мы их не проживаем до конца, то они остаются в теле в виде блоков и зажимов.

 

Дыхание Сатори позволит освободиться от накопленных обид, гнева и злости, напряжения, и позволить своему телу вздохнуть полной грудью. Дыхание Сатори – это 3 часа практики вживую под контролем опытного эксперта. Дыхание Сатори – это освобождение в безопасном пространстве.

 

Продышите негатив, трансформируя энергию в развитие и рост!

Записаться
Подивіться, як радикальне прощення змінює і зцілює людей, які приходять до мене
Здравствуйте, Ирина. Огромная благодарность за проведение игры «Сатори» ! Благодарю за Вашу искренность, желание помочь, за чистоту Вашей души, за позитив и поддержку, за понимание. Отдельная благодарность за Ваше ценное время проведенное с нами в игре. Благодарю Вашего мужа Виктора за терпение , сочувствие и понимание.
Виктория
Залишити свій відгук Всі відгуки
Всі відгуки Залишити свій відгук

Оставьте комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

.

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
  ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
  ТелеграмВайберВатсап