програми та тренінги

ПРОГРАМА ПРОЩЕННЯ ПАРТНЕРА

Прощайте, щоб рости!
Записатися
Про програму

Програма “прощення парнера за 21 день” допоможе Вам стати щасливою і дозволить:

– Згадати моменти, з яких почалося ваше невезіння і дисгармонія в житті;
– Прийняти своїх партнерів;
– Позбутися від глибоких образ, які впливають на ваше життя і заважають бути щасливою.

Що зможете досягти з програмою» прощення партнера за 21 день ” саме ви?

1. Поліпшити взаємини з партнером. Звільнитися від гніву, образ і болю, які багато років не дозволяли Вам стати вільним і щасливим.

Ніщо так не гальмує наше життя як незагойні рани дитинства. Глибина цих ран може бути різною – від фізичного і сексуального насильства до почуття, що ви нелюбимі, кинуті і що Ваш партнер недооцінює Вас або навіть знецінює.

Якщо ми залишимо ці рани не вилікуваними, вони будуть впливати на наші переконання про те, чого ми стоїмо, чого заслуговуємо і наскільки успішними будемо в житті. Вони впливають на всі аспекти нашого життя і на всі наші взаємини.

Як правило, нашими першими партнерами в житті є батьки і саме відносини з ними впливають на все наше подальше життя.

2. Налагодити відносини з протилежною статтю. Побудувати щасливі і гармонійні відносини.

Образи на партнерів закривають наше серце і призводять до страждань у відносинах з коханими. Часто в своєму партнері ми бачимо не живого чоловіка або жінку, а проекцію одного з наших батьків — матері або батька.

Тому шлях до свого чоловіка або жінки пролягає через любов до батька і його повне прийняття, а шлях до своєї жінки лежить через любов до матері і її повне прийняття. Схожі проекції і на інших партнерів з Вашого життя.

3. Знайти своє покликання, свій шлях у житті. Стати успішним в обраній області.

Якщо ми не можемо пробачити свого батька-ми не можемо знайти своє призначення в житті, реалізуватися як особистості. Наші образи на свою матір призводять до закриття серця і страху любити і бути коханим, дарувати і отримувати любов.

4. Повернути собі відмінне здоров’я, підвищити рівень енергії, звільнитися від накопичених негативних емоцій.

Якщо ми нічого не робимо, то обставини, які виводять нас з себе, з кожним разом стають все більш і більш гнітючими. Якщо ж і далі не звертати на це увагу – кому переживань буде тільки наростати і може привести до порушення здоров’я. Вчені вже довели, що непрощені образи призводять до важких імунних захворювань і до розвитку ракових пухлин.

Процес прощення батьків і звільнення від застарілої болю неймовірно корисний і цілющий, і не тільки для вас самих, але і для ваших батьків, бо хоча не вони, а ви здійснюєте процес прощенняі при цьому навіть нічого їм не говорите про це, вони все ж відчувають відбулася в вас зміну.

Все відбувається на рівні енергії: коли всередині вас відбувається енергетичний зсув, точно такий же зрушення відбувається в ваших батьках, і вони цілком можуть відреагувати на нього. Саме в цьому суть принципу Радикального прощення. Якщо ваші батьки ще живі, є шанс, що ваші відносини з батьками значно покращаться.

Записатися
Подивіться, як радикальне прощення змінює і зцілює людей, які приходять до мене
Ирина, искренне благодарен тебе за изменения в своей жизни. Ты очень хороший профессионал и интереснейший человек. Несколько часов изменили мой мир. Это не удавалось никому и никогда! Близким, родным, любимым. Благодарю тебя, и до встречи. P.S. Друзья, Ирина Маноха волшебница! Но, это секрет! Если есть проблемы или плохо, но не знаете, почему и что с этим делать, обращайтесь к Ирине. Поможет. Я - отвечаю!
Сергей Минц
Благодарю Ирину за то, что была со мной, когда я проходила программу "Прощения себя". Сейчас я второй раз стала мамой и многие давно забытые и подавленные чувства застряли в моем теле "занозой". Каждое утро я просыпалась с чувством беспокойства, непонимания куда двигаться, апатией и усталостью. Решила для себя, что нужно менять свою жизнь и пройти программу "Прощения себя". Было очень страшно идти в программу самой, т.к со школьных лет я "не любила себя " и считала себя хуже других. Поэтому выбрала пройти программу с сопровождением коуча (Ириной Манохой). Я не прогадала, т.к на встречах с Ирой открывались те истории о которых я забыла, но которые повлияли на мой взгляд на жизнь. С Ириной мне было комфортно - я чувствовала ее поддержку. Конечно сейчас я понимаю, что пока открылся небольшой пласт меня и что нужно продолжать работать дальше своими чувствами и убеждениями. Но самое главное, что появилась энергия двигаться, прошла апатия, наметился курс движения из "туннеля" в который я себя загоняла все эти годы. Благодарю Колина Типпинга за Радикальное прощение. Все его программы ( прощение родителей, себя), книги помогают мне оживать, любить мир, чувствовать себя любимой и любящей. Лиля
Лилия Волгушева
Удивительная программа, которая помогает разобраться в первопричинах своих давних детских обид, связанных с ними чувств и установок,которые мы тащим грузом всю жизнь, и самое главное переосмыслить их и отпустить. Как-будто запускается волна, удивительнейшим образом ставящая все на свои места. Ты начинаешь получать подарки судьбы — все дела складываются лучшим образом, получаешь материальные вознаграждения и самое главное меняется отношение к себе и окружающих к тебе, налаживаются отношения с близкими. И это прошло меньше месяца, как я ее прошла ! :) Появилась внутренняя легкость и осознание, что все хорошо )
Наталья
Залишити свій відгук Всі відгуки
Всі відгуки Залишити свій відгук

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап