програми та тренінги

ПРОГРАММА РАДИКАЛЬНОГО ПРОЯВЛЕНИЯ

Простий спосіб стати магнітом для будь-яких своїх бажань
Записатися
Про програму

Всім нам напевно попадався всесвітньо відомий фільм “Секрет”, де майстри, духовні вчителі розповідають про те, що існує якийсь Закон тяжіння, який працює для всіх, але необхідні певні дії і переконання. У фільмі є згадка методу візуалізації у варіанті дошки бажань, камінчика та інших хитрощів. І багато хто з нас дотримувався цих порад. І … розчаровувалися. Знайоме?

Насправді ж даний фільм не відповідає на питання як? Він лише збуджує інтерес, який задовольнити можливо тільки на досить недешевих тренінгах самих майстрів, які колесять по світу і діляться реальними секретами. Напевно воно того варте, хоч і не є доступним для будь-якої людини.

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ВІДКРИЄ?
В результаті роботи з програмою ви: зрозумієте, що Вам заважало виконувати свої бажання раніше; виявите основні свої таланти і здібності; зрозумієте механізм виконання бажань; сформулюєте своє призначення або покликання; отримаєте ефективний інструмент виконання бажань.

Основою є один із законів Всесвіту-Закон тяжіння або залучення, який говорить: «ви залучаєте до себе і свого життя те, на чому концентруєте вашу увагу, на чому зосереджені ваші думки і емоції». Таким чином ми стаємо творцями своєї реальності зараз і в майбутньому.

Коротко суть закону в тому, що необхідно відкрити свій розум достатку у всьому, прийняти, що всі блага в світі доступні вам і не обмежені, як в тому нас запевняє пропаганда в ЗМІ. Але легше сказати, ніж зробити. Ось в тому як і що робити допоможе метод Радикального прощення, а конкретно програма Радикального прояву.

Отже, програма Радикального прояву або Радикального виконання бажань навчить Вас використовувати Закон залучення, а конкретніше:

КАК?

Все досить просто. Необхідно заповнювати Анкету і виконувати покрокові завдання за запропонованою інструкцією.

Радикальний прояв-це не тільки дуже проста, але і неймовірно швидка методика. Бажання виконуються з невеликою затримкою за часом. Багато що, звичайно, залежить і від масштабу бажання, адже Всесвіту потрібен час для його виконання. Але якщо зробити все правильно, то затримка буде мінімальною і мати цілком відчутні терміни в годинах, днях і місяцях.

Записатися
Подивіться, як радикальне прощення змінює і зцілює людей, які приходять до мене
Ирина, искренне благодарен тебе за изменения в своей жизни. Ты очень хороший профессионал и интереснейший человек. Несколько часов изменили мой мир. Это не удавалось никому и никогда! Близким, родным, любимым. Благодарю тебя, и до встречи. P.S. Друзья, Ирина Маноха волшебница! Но, это секрет! Если есть проблемы или плохо, но не знаете, почему и что с этим делать, обращайтесь к Ирине. Поможет. Я - отвечаю!
Сергей Минц
Благодарю Ирину за то, что была со мной, когда я проходила программу "Прощения себя". Сейчас я второй раз стала мамой и многие давно забытые и подавленные чувства застряли в моем теле "занозой". Каждое утро я просыпалась с чувством беспокойства, непонимания куда двигаться, апатией и усталостью. Решила для себя, что нужно менять свою жизнь и пройти программу "Прощения себя". Было очень страшно идти в программу самой, т.к со школьных лет я "не любила себя " и считала себя хуже других. Поэтому выбрала пройти программу с сопровождением коуча (Ириной Манохой). Я не прогадала, т.к на встречах с Ирой открывались те истории о которых я забыла, но которые повлияли на мой взгляд на жизнь. С Ириной мне было комфортно - я чувствовала ее поддержку. Конечно сейчас я понимаю, что пока открылся небольшой пласт меня и что нужно продолжать работать дальше своими чувствами и убеждениями. Но самое главное, что появилась энергия двигаться, прошла апатия, наметился курс движения из "туннеля" в который я себя загоняла все эти годы. Благодарю Колина Типпинга за Радикальное прощение. Все его программы ( прощение родителей, себя), книги помогают мне оживать, любить мир, чувствовать себя любимой и любящей. Лиля
Лилия Волгушева
Удивительная программа, которая помогает разобраться в первопричинах своих давних детских обид, связанных с ними чувств и установок,которые мы тащим грузом всю жизнь, и самое главное переосмыслить их и отпустить. Как-будто запускается волна, удивительнейшим образом ставящая все на свои места. Ты начинаешь получать подарки судьбы — все дела складываются лучшим образом, получаешь материальные вознаграждения и самое главное меняется отношение к себе и окружающих к тебе, налаживаются отношения с близкими. И это прошло меньше месяца, как я ее прошла ! :) Появилась внутренняя легкость и осознание, что все хорошо )
Наталья
Залишити свій відгук Всі відгуки
Всі відгуки Залишити свій відгук

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап