програми та тренінги

ТРАНСФОРМАЦІЙНИЙ ТРЕНІНГ «ВИДАЛИ ОБРАЗУ»

2-х дневный тренинг-семинар по методу Радикальное Прощение, чтобы освободиться от глубоких обид и чувства вины
Записатися
Про програму

Поки всередині нас, в нашому тілі живе “образа”, емоційний біль, розчарування, страх (а саме вони енергетично є каталізаторами повторюваних ситуацій в нашому житті) у нас знову і знову виникають ситуації, де нас ображають, нам знову боляче, і ми знову розчаровуємося…чи можна жити по-іншому? Радикально звільнитися від усього цього?

Так, можна … Просто і швидко!

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ВІДКРИЄ?
На цьому тренінгу ви: – заповніть коло прощенняі дізнаєтеся, як образи висмоктували енергію з життя; – побачите, що ваше життя складається з низки повторюваних – дізнаєтеся, які глибинні образи ви ховаєте в своїй підсвідомості; – Пройдете процес, в якому побачите, скільки прекрасних речей Ви встигли зробити за своє життя; – за допомогою дихальних практик ви усунете залишився дискомфорт; - за допомогою медитації ви звільнитеся від емоційних блоків.

Радикальне прощення – це не просто метод, який допомагає відпустити події минулого. Це ключ до створення життя, до якого ми прагнемо, і світу, про який мріємо. Це ключ до власного щастя і гармонії у всьому.

Вигоди цього тренінгу

Записатися
Подивіться, як радикальне прощення змінює і зцілює людей, які приходять до мене
Это был мега-супер тренинг! Я чувствую, как будто у меня в душе сдвинулась бетонная плита, мешавшая жить, дышать полной грудью и творить. Очень, очень сильные техники, Ирина - супер профессионал своего дела. Так тонко и аккуратно нас всех вела по острию давней боли к освобождению и облечению. Я благодарна себе за то, что пошла на Радикальное прощение, благодарна Ирине за ее Свет и умение лечить раненные души, всем участницам за душевную, доверительную атмосферу.
Татьяна Шахбандер
Дякую за проведену роботу. Відчула полегшення і радість. Цікаво було проаналізувати свою казку - туди точно свідомість втрутитись не могла. Щаслива, що потрапила на тренінг. Вам успіхів і невичерпного натхнення!
Злата С.
Тренинг очень глубокой проработки негативных эмоций и принятия себя. Очень благодарна за такую возможность освободиться и очиститься! Ощущения свободы, радости и благодарности!
Татьяна К
Залишити свій відгук Всі відгуки
Всі відгуки Залишити свій відгук

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап