статьи

Інструменти Радикального Прощення. Частина 2.

Радикальне прощення-духовна технологія для зцілення взаємин, позбавлення від гніву і почуття провини, знаходження взаєморозуміння в будь-якій ситуації. Автором Радикального Прощення є всесвітньо відомий психолог-гіпнотерапевт Колін Тіппінг.

Основні інструменти Радикального прощення були висвітлені в статті інструменти Радикального прощення раніше, а зараз я продовжу розповідь Вам про інструменти, які ще не згадувалися раніше, але які, тим не менш, так само ефективні і доступні

Практично всі інструменти Радикального прощення мають логічну і зрозумілу покрокову структуру — не будуть винятком і наступні два: 13 кроків Радикального прощення і 7-ми кроковий процес «Саторі».

Особливе місце займає кругова церемонія Радикального прощення, яка була запозичена коліном Тіппінгом у північноамериканських шаманів.

Итак,

13 кроків Радикального прощення

Весь процес займає не більше 10 хвилин — потрібно тільки ствердно відповісти на тринадцять дуже простих питань. Всі тринадцять питань стосуються вашого бажання (це-секретний інгредієнт) побачити досконалість ситуації, незалежно від того, розумієте ви, в чому воно полягає, чи ні. Необхідно відповідати на кожне питання “так”.

Як все відбувається?

  1. Вголос Розкажіть Вашу історію: опишіть, що саме вас засмучує, як ви бачите цю ситуацію в даний момент з позиції жертви. Зробіть це по можливості голосно, давши волю накопичилися в вас почуттям.

2. Якщо ви не за кермом автомобіля, і якщо ви не зайняті чим-небудь, для чого потрібно бачити, закрийте очі. Гаразд. Тепер, коли ви розповіли Вашу історію, постарайтеся відчути, в якому місці вашого тіла знаходяться неприємні емоції. Якщо вийде, покладіть руку на це місце.

  1. Дайте волю всім вашим почуттям. Не засуджуйте їх і не чиніть опір їм. Якщо підступлять сльози, то не стримуйте їх. Побудьте 30 секунд в тиші, щоб ви змогли висловити ваш почуття, ви повинні усвідомити ваші почуття. Не переживайте, якщо нічого не відбувається – це теж нормально.
    Наступні питання вимагають відповіді “так”.

4. Навіть якщо ви не розумієте, як і чому це відбувається, чи готові ви погодитися з тим, що дана ситуація має якусь мету і що цю ситуацію створило ваше вище «Я» заради вашого духовного розвитку і зростання?

5. Чи усвідомлюєте ви, що невдоволення даною ситуацією послужило сигналом того що, щось всередині вас самих вимагає зцілення і що навіть якщо ви цього ще не розумієте, то цілюще послання полягає в самій цій ситуації?

6. Чи готові ви звільнитися від потреби оцінювати цю ситуацію як правильну або неправильну, як хорошу чи погану. Навіть якщо ви не можете зрозуміти, чому і з якою метою це відбувається, чи готові ви просто прийняти той факт, що ситуація є досконалою в тому вигляді як вона є?

7. Чи готові ви прийняти ту ідею, що ви засмучуєтеся тільки тоді, коли хтось потрапляє в резонанс з тими аспектами вас самих, які ви в собі заперечуєте, пригнічуєте і проектуєте на цю людину. І що вас засмучує в іншому людиною саме те, що вам необхідно полюбити і прийняти в собі?

     8. Навіть якщо ви поняття не маєте про те, що саме в собі ви заперечуєте і пригнічуєте, чи готові ви беззастережно і прямо зараз, в цей самий момент, полюбити і прийняти цю частину себе?

     9. Якщо в ситуації задіяно кілька людей, чи готові ви прийняти ідею, що ви самі залучили цих людей, щоб вони допомогли вам позбавитися від своєї прихильності до ролі жертви і возз’єднатися зі своєю істинною природою, отримати доступ до сили, укладеної всередині вас? Таким чином ви отримали від цих людей все те що хотіли на підсвідомому рівні.

     10. Чи визнаєте ви, що, коли ви приймаєте досконалість цих людей і всієї ситуації, ви визнаєте і абсолютну досконалість в собі, незважаючи на те, що воно здавалося вам недосконалістю?

     11. Кивніть головою і скажіть «так», коли володіли вами спочатку почуття почнуть затихати. Кивніть головою на підтвердження того, що це відбувається і що ви починаєте відчувати божественну любов, якою пройнята вся ця ситуація.

     12. Кивніть головою і скажіть “так”, коли історія, пов’язана з цими почуттями, втратить хворобливу гостроту — або, можливо, коли ви насилу згадаєте, в чому вона полягала.

     13. Прощення-це завжди зміна сприйняття і зрушення енергії. Можливо, ви це вже відчули. Зверніть увагу на свої відчуття. Важливо перестати акцентувати увагу на історії, яку ви раніше підживлювали енергією, сфокусуйтеся на тій істині, що ви перебуваєте в процесі звільнення. Кивніть головою, якщо відчуваєте що повертаєтеся до своєї істинної природи. Глибоко вдихніть і видихніть, дозвольте собі повністю розслабитися. Розслабитися.

     Отже, це закінчення процесу. Якщо ви відповіли на питання з закритими очима, відкрийте їх, коли будете готові. Ви напевно хочете поділитися з ким-небудь або зробити будь-які записи про те, що з Вами сталося і як себе ви відчуваєте після цього процесу. Однак, краще не робити цього, хоча б найближчі кілька днів. Просто Озирніться навколо, можливо ви вже зможете помітити відбулися чудеса.

Звичайно, якщо ви виконуєте на самоті даний процес, то це не дуже зручно, так як потрібно і читати і виконувати одночасно. Для цього є аудіо запис, яку зручно використовувати, записавши її на свій смартфон, планшет або просто диск, щоб слухати в машині.

Для іспользовнія цього інструменту необхідно лише трохи вільного часу і бажання приділити його для себе.

Наступні інструменти вимагають обов’язково участь ментора, в даному випадку сертифікованого інструктора, тренера-практика з радикального прощення. Пам’ятайте, що процес прощення досить не простий психологічний глибинний процес, тому можуть відбуватися різні події, далеко не завжди приємні, але однозначно корисні для Вас. Тому важливо, щоб в процесі поруч з Вами був досвідчений психолог. На моїй практиці у людей виникало спочатку і опір, потім і негативні гострі емоції: страх, сором, вина та інші емоції, які лякають непідготовлену людину і заважають рухатися далі, а іноді і можуть завдати шкоди психіці, якщо вчасно не втрутиться психолог.

7-ми кроковий процес «Саторі»

У попередній статті згадувалося про захоплюючу гру» Саторі”, тут же я пропоную Вашій увазі техніку з такою ж назвою для глибинних змін при виникненні сильної образи або гніву.

7-ми кроковий процес» Саторі ” — один з найпотужніших технік прощення. Він дозволяє змінити ставлення до свого кривдника за дуже короткий термін. Ви зможете пробачити одну людину і Ваше серце наповниться умиротворенням.

Це вправа, яка складається з семи кроків, і є дуже ефективним інструментом для прощення кого б то не було. Етап за етапом в процесі моделюється Ваше спілкування з Вашим кривдником, при цьому тренер з радикального прощення задає конкретні питання, використовує для Вас розроблені коліном Тіппінгом формулювання для трансформації образ, стежить за Вашим диханням і станом.

Ця вправа проводить тільки сертифікований практик з радикального прощення або в індивідуальному порядку, або в групі (наприклад, на тренінгу).

Кругова Церемонія Радикального Прощення

Цей інструмент відрізняється від інших. Це виключно груповий процес. Учасників повинно бути не менше 8, в іншому випадку ефект прощення не відбувається. Чому? Мабуть відповідь на це питання лежить в джерелі даної техніки, яка корінням сягає в практики шаманів північноамериканських індіанців. Суть церемонії-це використовувати колективну енергію для позбавлення від негативних емоцій, обов’язково перебуваючи в сакральному для індіанців колі. Звідси і назва.

Одного разу коліна Тіппінга на подібну церемонію запросив шаман одного з племен в Північній Америці. Переконавшись на власному досвіді в ефективності даної церемонії, Колін, адаптувавши її з урахуванням кроків Радикального прощення, розробив власний процес. Коллін практикує дану церемонію протягом багатьох років, у багатьох країнах світу. Вона дійсно працює і довела свою ефективність.


Родзинкою церемонії є можливість пробачити себе і практично всіх людей у Вашому житті буквально за 2-3 години. При цьому в ході церемонії вам не доведеться ні з ким ділитися вашими історіями. Проводячи церемонії, я особисто переконалася, що вони відмінно працюють, особливо для людей, які відкриті і хочуть змінити своє життя на краще, позбувшись від вантажу образ. Важливо не соромитися присутності незнайомих людей, а усвідомлювати, що всі учасники стають цілителями один для одного. Переборовши подібну сором’язливість, ви отримуєте дійсно потужний ефект, звільнившись від негативних емоцій і звільнивши місце для радісного життя. І це дійсно так – після проходження церемонія життя поліпшується, що підтверджують відгуки моїх клієнтів.

Кругова церемонія проводиться виключно сертифікованим інструктором, тренером-практиком Радикального прощення, який веде церемонію і контролює стан його учасників, тобто по суті виконує роль шамана.

    У наступній статті я познайомлю Вас з програмами Радикальног.

Спробуйте інструменти Радикального прощення в безкоштовній програмі "прощення себе", щоб

прийняти свою
тіньову сторону
звільнитися від
почуття провини і сорому
усвідомити
самоцінність
підняти
самооцінку
знайти гармонію
в житті
Отримайте ваш подарунок в месенджері
або
    Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
    ЗВ'ЯЗОК ЗІ МНОЮ
    ТелеграмВайберВатсап